اتوماسیون اداری
منو اصلی

شرکت بازرگانی و سرمایه گذاری آجین معدن

شرکت بازرگانی و سرمایه گذاری آجین معدن  در تاریخ ۱۳۷۳/۰۳/۲۳ تاسیس شده است و به عنوان یکی از بزرگترین پیمانکاران استخراج معادن روباز کشور فعالیت خود را در سال ۱۳۷۳ آغاز نموده و تا کنون ، بالغ بر ۶۳۰ میلیون تن عملیات باطله برداری و استخراج ماده معدنی و ۳۰ میلیون متر مکعب خاکریزی را در سد های مخزنی و رسوب گیر در سراسرکشور اجرا نموده است.

شرکت معدنی آهن آجین در راستای بهبود مستمر فرآیندهای کاری خود، در سال ۱۳۹۳ موفق به پیاده سازی استانداردهای مدیریت کیفیت، مدیریت ایمنی، بهداشت و محیط زیست و استقرار سیستم مدیریت یکپارچه در مجموعه خود گردید. بر این اساس شرکت معدنی آهن آجین، توجه جدی به محیط زیست در کلیه فعالیت ها، بهبود مستمر فرآیندها، اولویت دهی به نیروی انسانی به عنوان مهمترین رکن شرکت و جلب حداکثر رضایت کارفرمایان را در خط مشی خود به عنوان سرلوحه فعالیت ها تعریف نمود. عضویت فعال و موثر در خانه معدن ایران، عضویت در نظام مهندسی معدن و انجمن سنگ ایران از جمله سایر فعالیت­های شرکت معدنی آهن آجین در سال های اخیر به شمار می رود. در حال حاضر شرکت معدنی آهن آجین بالاترین رتبه پیمانکاری در رشته های کاوش های زمینی ، آب و صنعت و معدن را از سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور دارا می باشد.

شرکت معدنی مهر آجین (سهامی خاص)

شرکت معدنی مهر آجین در تاریخ 1373/2/22 تحت عنوان شرکت معدنی رز کوارتز تاسیس گردید.گزیده ای از فعالیت های شرکت عبارتند:

تهیه مصالح سنگی جهت پروژه سد گاوشان در استان کردستان. اکتشاف و بهره برداری از معدن تراورتن در استان کردستان. بهره برداری از معادن کردبلاغ شرقی(آهک صنعتی). اکتشاف و بهره برادری از معادن گرانیت در استان همدان. همکاری با شرکت معدنی آهن آجین در پروژه های مختلف.

شرکت تعاونی معدنی آذین

شرکت تعاونی معدنی آذین در تاریخ 1374/8/20 تاسیس شده است. این شرکت در سال 1382 اقدام به تاسیس یک واحد کارخانه سنگبری گرانیت در زمینی به مساحت 2 هکتار در شهرک صنعتی خرمدره (استان زنجان) در جوار معادن غنی سنگ های گرانیت این منطقه برای تولید سنگ های ساختمانی جهت مصارف داخل کشور و صادرات نموده است.

شرکت معدنی آذر آجین (سهامی خاص)

شرکت معدنی آذر آجین در تاریخ 1379/3/11 تحت عنوان شرکت معدنی گوزل دره تاسیس شده است.

شرکت معدنی آذر آجین افتخار دارد که با همکاری کارشناسان شرکت معدنی آهن آجین برای اولین بار در ایران بلوک گرانیت را به روش انفجار کنترل شده با موفقیت از معادن منطقه زنجان استخراج نموده است.

شرکت در حال حاضر به بهره برداری از معادن گرانیت در منطقه زنجان اشتغال دارد

شرکت بازرگانی و سرمایه گذاری آجین معدن (سهامی خاص)

شرکت بازرگانی و سرمایه گذاری آجین معدن (سهامی خاص) در تاریخ 1387/07/30 تاسیس شد. شرکت تا کنون اقدام به سرمایه گذاری در شرکت معدنی آهن آجین به میزان 15/82 درصد نموده است

نظرات بسته شده است.